מעל 30 שנות ניסיון בתחום הסיעוד

להתאמת מטפל/ת ישראלים או עובדים זרים לסיעוד תוך 24 שעות באזור ירושלים

לקבלת יעוץ מיידי השאיר/י פרטים!

לקבלת יעוץ מיידי השאיר/י פרטים!

מעל 30 שנות ניסיון בתחום הסיעוד

להתאמת מטפל/ת ישראלים או עובדים זרים לסיעוד תוך 24 שעות באזור ירושלים

תאגיד עובדים זרים לסיעוד

גיל הזהב מביא עימו שינויים רבים החלים הן בהיבט הפיזי והן בהיבט המנטלי. התפקוד הפיזי כבר אינו אותו הדבר, מתעוררות מחלות זקנה כאלה ואחרות, חלה ירידה קוגניטיבית ולעיתים המצב מחייב לשקול עזרה חיצונית. לרוב בני המשפחה הם שנושאים באחריות הטיפול בבן משפחה קרוב המשתנה לנגד עיניהם והדילמות בתהליך הזה הן מורכבות מאוד.

אחת מהדילמות איתה נפגשים בני המשפחה היא להחליט איך לטפל ביקיריהם שהופכים להיות נתמכים וסיעודיים. מצד אחד יש מחויבות גדולה לטפל ביקירים ומצד שני המצב מצביע על צורך בעזרה חיצונית וליווי יומיומי.

כיום יש מגוון רחב של אפשרויות טיפול באוכלוסיה הזאת ובהתאם כמובן לרמת התפקוד:

  1. דיור מוגן – מעטפת חמה במסגרתה מקבלים שירותי רווחה, בריאות, חברה ופנאי.
  2. בתי אבות / סיעודיים – במסגרת זו מקבלים את כל הטיפולים הרפואיים המותאמים לדיירים, שיקום, השגחה צמודה ומענה 24/7 בתוך המסגרת עצמה.
  3. העסקת עובד זר – ליווי צמוד ומקצועי של המטופל בתוך ביתו או במוסד בו הוא שוהה.


בשנים האחרונות אנחנו שמים לב לעלייה מתמדת בביקוש בעובדים זרים, הפתרון הזה נמצא כמתאים למשפחות רבות שרוצות להיות מעורבות בחייהם של יקיריהם אך אינם יכולים לסעוד אותם באופן מלא מסיבות שונות.

לפני ששוקלים העסקת עובד זר יש כמה דברים שחשוב לדעת:

הגופים הממונים להבאתם וקליטתם של עובדים זרים לסיעוד הנו תאגיד עובדים זרים, בכל אזור ישנם מספר חברות כאלו אשר קבלו את הסמכות לנהל ולפקח על פעילותם בישראל והחולה הסיעודי בו הם מטפלים.

במוקד הבירה חברה לסיעוד בירושלים,  יש ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם התאגידים השונים באזור ירושלים ובכך התנהלות אל מול התאגיד והבנת הצורך של הצדדים, מאפשרת לנו להעניק שירות והתאמות בין עובד זר למטופל על הצד הטוב ביותר.

אנו יודעים לספק עובדים זרים לסיעוד בהתאמות על פי שפה, ניסיון, רצון וצרכים של הצדדים.

העסקת עובד זר מצריכה תנאים מיוחדים המבטיחים קיום של כל התנאים הסוציאליים והתעסוקתיים המגיעים לו ע"פ חוק, על עובדים זרים חלים כל הזכויות בחוק בדיוק כמו לכל אזרח במדינה.

העסקה של עובד זר אפשרית אך ורק עם דרכון בתוקף ואישור העסקה שמקבלים מרשות האוכלוסין וההגירה שמעניק לו רישיון לעבודה בתחום ואזור המוגדרים בהיתר.

מי זכאי לגמלת סיעוד (העסקת עובד זר)?

תושב ישראל בגיל הפרישה – 62 לנשים 67 לגברים.

אדם הזקוק לסיוע בתפקודי היום יום: להתלבש, לאכול, להתקלח, שירותים וכד' או השגחה צמודה למען בטיחותו. 

הזכאות לגמלת סיעוד נקבעת בהתאם להכנסה והיא ניתנת גם למי ששוהה בביתו או במוסד חיצוני שאינו מוסדות סיעודיים / גריאטריים מאחר ושם הוא נמצא בהשגחה צמודה ומקבל את כל הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק.

תהליך הגשת הבקשה להעסקת עובד זר

בקשת רישיון להעסקת עובד זר מתבצעת מול רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים.  את הבקשה מגישים בטופס ייעודי לכך והבקשה נבחנת באמצעות וועדה שרשאית לבקש מסמכים כגון: חוות דעת רפואית על מצבו של המבקש, תוצאות בדיקות רפואיות ואף חוות דעת של גורמים מקצועיים נוספים.

דילוג לתוכן