מעל 30 שנות ניסיון בתחום הסיעוד

להתאמת מטפל/ת ישראלים או עובדים זרים לסיעוד תוך 24 שעות באזור ירושלים

לקבלת יעוץ מיידי השאיר/י פרטים!

לקבלת יעוץ מיידי השאיר/י פרטים!

מעל 30 שנות ניסיון בתחום הסיעוד

להתאמת מטפל/ת ישראלים או עובדים זרים לסיעוד תוך 24 שעות באזור ירושלים

עובדים זרים לסיעוד בירושלים והסביבה

חברת מוקד הבירה מעניקה לתושבי ירושלים והסביבה שירות מותאם אישית, מקצועי ויעיל המאפשר לכם לתת את הטיפול הצמוד והמסור ביותר ליקיריכם. טיפול והשגחה 24 שעות ביממה, על ידי מטפלי סיעוד זרים, ממבחר ארצות וברמת מקצועיות, אמינות ומסירות מוקפדת ללא פשרות. הפתרון המקיף והמדויק ביותר לתהליך מהיר ואפקטיבי של קבלת עובד סיעודי זר בירושלים. 

אנחנו בחברת מוקד הבירה גם מאתרים עבורכם עובדי סיעוד זרים מעולים ומתאימים ספציפית למקרה הפרטני שלכם, גם מסייעים לכם בכל ההליכים הבירוקרטיים לקבלת הרישיון להעסקת עובדת זרה לסיעוד או עובד סיעודי זר ונותנים לכם את השירות הטוב והאפקטיבי ביותר כך שלבני משפחתכם הזקוקים לטיפול וליווי צמוד יהיה הטיפול האיכותי ביותר. 

העסקת עובד זר לסיעוד בירושלים

אם קרוב משפחה שלכם הגיע למצב בריאותי ותפקודי סיעודי, מדובר על מצב המצריך טיפול צמוד, מסור ומורכב מאוד, גם בסיוע משמעותי בביצוע פעולות יומיומיות וגם בטיפולים תפקודיים נוספים, כאשר אצל רובינו, למשפחה הקרובה אין יכולת לוגיסטית, פרקטית ואף רגשית להעניק את כל מרכיבי הטיפול הנדרשים. בדיוק לצורך כך קיימים עובדים זרים לסיעוד, אנשי מקצוע מיומנים, מסורים אשר מספקים שירות חיוני, חשוב ואשר מאפשר לקשישים וחולים סיעודיים להישאר בסביבה המוכרת והמוגנת של הבית אך כן לקבל את הטיפול הצמוד האיכותי והזמין ביותר. 

כאשר אדם מגיע למצב סיעודי או צריך סיוע בביצוע פעולות יומיומיות שגרתיות, לפי מבחני יכולת והגדרות ברורות יחסית, העסקת עובדי סיעוד זרים מאפשרת לאותו מטופל להישאר לגור בביתו ולא לעבור למוסד סיעודי, תוך כדי קבלת טיפול וליווי צמודים באמצעות מטפל סיעודי זר או מטפלת סיעודית זרה, המועסקים במשרה מלאה ומתגוררים עם המטופל או המטופלת בביתם. 

במקרים העומדים בקריטריונים, המדינה מעניקה סיוע כספי מסוים בהעסקת עובדי סיעוד זרים, המתגוררים עם המטופלים חלופה לאשפוז במוסד סיעודי, כאשר ההיתר להעסקת עובד סיעודי זר מתקבל לפי תנאי זכאות של המדינה ומבחן תלות של הביטוח הלאומי (בדר"כ), מבחן אשר נועד להראות כי המטופל אכן זקוק לליווי וטיפול צמודים ולהעסקת עובד סיעודי. בנוסף, ניתן לבצע הליך של העסקת כעובד סיעודי זר פרטי, דרך ביצוע מבחן תלות דרך  רשות האוכלוסין וההגירה, באפיק פרטי. 

כאשר הקרובים לכם זקוקים לעובדים זרים לסיעוד בירושלים והסביבה? פנו למוקד הבירה ונתחיל איתכם תהליך מסודר, יעיל ומהיר לקבלת הטיפול הטוב ביותר.

מה התהליך של קבלת עובד סיעוד זר?

זכאות לקבלת היתר להעסקת עובד זר לסיעוד היא למטופלים קשישים אשר תלויים לחלוטין בסיוע חיצוני כדי לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות, לפי מבחן תלות רשמי כאמור. חשוב להבין כי בין אם המטפל הסיעודי הזר מגיע דרך גמלת סיעוד של המדינה ובין אם העסקת העובד הזר היא לחלוטין פרטית, יש חובה לקבל היתר להעסקת עובדי סיעוד זרים. 

היתר להעסקת עובדים זרים סיעוד בירושלים ניתן למטופלים סיעודיים מעבר לגיל הפרישה הרשמי המתגוררים בקהילה ולא בבית חולים סיעודי או מוסד סיעודי אחר. היקף הסיוע הכלכלי המתקבל מהמדינה מושפע גם ממבחן הכנסה של המטופל ומשפחתו הקרובה. 

מדובר על תהליך מורכב, בירוקרטי מאוד וגם לא פשוט רגשית ונפשית עבור המטופל עצמו ובני משפחתו, כדי לייעל אותו, למקסם את הסיכוי לקבלת היתר להעסקת עובד סיעודי זר ולזירוז העניינים, הכי יעיל ופשוט לעבוד בצמוד לחברה המתמחה בתחום הסיעוד בכלל ותחום עובדי הסיעוד הזרים בפרט. 

מטפלים סיעודיים זרים הם עובדים לכל דבר ועניין, כך שמשפחת המטופל הסיעודי הנעזרת בשירותי העובד או העובדת הזרים נחשבים מעסיקים לכל דבר, כולל אחריות על המטפלים המועסקים בדיוק כמו כל מעסיק אחר. כך, עובדי סיעוד זרים זכאים לזכויות סוציאליות כמו שכירים "רגילים", ימי חופשה, הפרשות פנסיוניות וכיוצא באלו. 

עובדי סיעוד זרים עם חברת מוקד הבירה

לאחר קבלת היתר העסקת עובד זר לסיעוד, גיוס העובד או העובדת עצמם מתבצע דרך חברות סיעוד וכוח אדם המתמחות בתחום של עובדי סיעוד זרים ומורשות לספק עובדים אלו, חברת מוקד הבירה פועלת במשותף ובצמוד לתאגידי כוח האדם לסיעוד ודואגת להכווין אתכם כמשפחה לאורך כל התהליך, עד לאיתור והתאמת המטפל או המטפלת האופטימאליים והמתאימים ביותר מבחינת מכלול ההיבטים המעורבים בהחלטה חשובה ומהותית זו. 

חברת  מוקד הבירה היא מהוותיקות ביותר בתחום הסיעוד בירושלים והסביבה, עם ניסיון של כמעט 30 שנה. אנו מלווים אתכם כל הדרך לקבלת היתר העסקת עובד סיעודי זר, איתור והתאמה המטפל וכמובן שגם לאחר תחילת העבודה של המטפל או המטפלת הצמודים. עם מוקד הבירה אתם בטוחים שאנו עושים הכל כדי למצוא עבורכם את המטפלים המתאימים והנכונים ביותר, בהסתכלות רחבה, גם על החולה הסיעודי וגם על הצרכים המשתנים של המשפחה הקרובה.

דילוג לתוכן